Oro linijos ant lėktuvo klaidingai užrašė savo pačių vardą

Oro linijos ant lėktuvo klaidingai užrašė savo pačių vardą
Twitter

Atrodo nesuvokiama, kaip niekas kartais nepastebi net ir akivaizdžios klaidos? Net jei ji tiesiog bado akis? Tap nutiko Azijos avialinijoms, kurios savo vardą ant lėktuvo užsirašė su klaida.

Honkongo oro uoste pasirodė „Cathay Pacific“ lėktuvas „Boeing 777-367“, ant kurio šono didelėmis raidėmis buvo užrašyta „Cathay Paciic“. Nuotraukos netruko pasklisti socialiniuose tinkluose.

Avialinijų socialinių tinklų komanda ir patys pasišaipė iš šios klaidos, „Twitter“ tinkle parašydami, kad lėktuvas bus grąžintas perdažymui.

„Cathay Pacific“ atstovas spaudai CNN sakė, kad avialinijos tikrai neketino viešinti savo klaidos, bet kai nuotraukos pradėjo plisti tarp aviacijos entuziastų, bendrovė pati jomis irgi pasidalino, kad tiesiog pralinksmintų žmones.

Nors avialinijos teigia, kad tai klaida, bet kai kurie tuo suabejojo. „Haeco“ įmonės, kuri atlieka lėktuvų taisymo darbus šiame regione, inžinierius teigė „South China Morning Post“: „Tarpai tarp raidžių pernelyg maži, kad tai būtų klaida. Mes turime trafaretus. Jeigu tai būtų tikra klaida, turėjo būtų tuščias tarpas tarp raidžių“.

Lėktuvas naktį į Honkongą buvo atskraidintas iš Siameno. Honkonge jis nutūpė ankstų trečiadienio rytą.